1. ročník – TržniceDomácí slané i sladké zákusky vyrobené Barčou a Katkou. Poctivá káva či čaj z místní kavárny Nebe a Čajovny U Hrušky. Pivo Březí koza ocení jistě nejen pánové a čepovat jej pro vás bude Lockal u Jelena.

Street Hair stylista či hezky česky POULIČNÍ KADEŘNÍK Jakub ostříhá, oholí, učeše dle vašeho přání. Vizážistka Leonka naučí líčení v 7 minutách nebo poupraví domácí makeup ve spěchu. Fyzioterapeutka Evča srovná bolavá záda a zatejpuje postižená místa.

Speciální stánek, kde za svůj DÁREK dostaneš DÁREK. 😊 

Háčkované hračky, přívěsky na klíče od Olinky. Speciální koberečky pro vaše nejmenší nebo houpadlo? Vyrobeno Katkou společně s maminkami z Fitmami. Tepláky, čelenky a spoustu látkových doplňků do domácnosti pro vás a vaše děti ušila Martina. Podzimní výrobky a dekorace od kolektivu žáků a pedagogů ze Základní školy Zlatá stezka. V barvách podzimu pro vás tvořil z květin i Jirka.

Těžce originální taška na nákup bude jen ve vaší režii. Martina, šicí stroj a spousta materiálu. Dětská dílna pod vedením Terky, Peti, Barči bude čekat na všechny, kteří chtějí vyzdobit pokojíček létajícím drakem, balónkem nebo mají prostě chuť tvořit a vyrábět.

Pěkné kousky oblečení, které je škoda vyhodit? Přines, pověs na ramínko. Přijď a zhodnoť za kolik ti kousek stojí. Katka ti kdyžtak poradí.